Hassiad Resmi Web Sitesi

HABERLER VE DUYURULAR

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Mansur Yavaş bey ile görüşme sonrasında değerlendirme yapıldı. Elmadağ Belediye Başkanı Sn. Adem Barış Aşkın bey ile kahvaltıda buluşuldu.

 

 

Zebrano Mibilya Covid-19 Aşılama Çalışması

Bugün ZEBRANO MOBİLYADA gerçekleştirilen Covid19 sebebi ile yapilan aşılamadan dolayı Elmadağ Kaymakamımız Sayın ALPER TANRISEVER beye ve Elmadağ İlçe Sağlık Müdürü Sayın KAZIM TOLGA ERSEN beye Hassiad olarak çok teşekkürlerimizi sunarız.

 

Başkanımız Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB Toplantısına Katıldı

Elmadağ Mobilyacılar İhtisas OSB müteşebbis heyeti toplantısı, İlçe Kaymakamımız Sn. Alper Tanrısever Başkanlığında, Belediye Başkanı Sn. Adem Barış Aşkın, OSB Başkanı Sn. Hüseyin Taklacı ve Hasiad Başkanı Sn. Yunus Kara’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

 

Hasanoğlan Sanayii Yolu Asfalt Çalışması Hayırlı Olsun

 

Değerli Kaymakamımız Sayın Alper TANRISEVER ve ekibine pandemi süreci boyunca denetimleri ve Elmadağ ilçemizin bu süreci en az zarar ile atlatmasına destek oldukları için sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

Belediyemiz Asfalt Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Etmektedir

Belediyemiz Asfalt Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Etmektedir. Gece Sürdürmüş oldukları çalışmaları ile bizlerin sorunlarını çözmek için mesai veren başta belediye başkanımız Adem Barış AŞKIN olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederiz.

 

Hasanoğlan Bahçelievler Mahallesi

 

Atatürk Cad. No:10 Elmadağ Ankara

 

GSM: 0 530 763 24 66

Fax: 0 (312) 866 25 92