Hakkımızda

HASSİAD 13 Kasım 2004 tarihinde , Ankara’da Hasanoğlan ve Elmadağ bölgesinde hizmet veren  sanayicilerimiz tarafından kuruldu.

2004  yılında kurulan Hassiad , Ankara’nın önde gelen sanayicilerinin  ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur.

Hassiad 2007-2009 döneminde İÇASİFED(İç Anadolu Sanayici ve İş Adamları ) federasyonuna katılmış ve bu federasyonun yönetiminde de görev almaya başlamıştır. Federasyondaki aktif görevlerini başarı ile yerine getiren kuruluşumuz TURKONFED üst yönetiminin de bir parçası olarak Türkiye de ki iletişimli örgütlük ağını büyütmeye devam ediyor.

Ülke ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamak amacı içinde olan sanayicilerimiz, bölgedeki sanayicilerimizin daha verimli çalışabilmeleri  için gönüllü olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Sanayiciler olarak çalıştığımız ve kazandığımız bölgemize de bir şeyler vermek bizi heycanlandıracak ve onure edecektir.

Hassiad olarak 20.000 kişiye istihdam sağlamanın verdiği haklı gururumuzu sizlerle paylaşıyoruz  . İstihdama ve Ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğimize sizlerin huzurunda söz veriyoruz.