Üyeler

DEBEREN MOBİLYA İTH.İHR.VE PAZARLAMA A.Ş

DEBEREN MOBİLYA İTH.İHR.VE PAZARLAMA A.Ş

deberenn, tüm sözleşmeli mobilya projeleri için tasarladığı ve ürettiği sandalyeler ve kanepeler ile uluslararası kaliteye örnek oluşturmaktadır. Ofisler, oteller, hastaneler, restoranlar veya ihtiyaç duyulan herhangi bir salon alanı için çok çeşitli etkinlik bazlı oturma düzenlemeleri sunuyoruz.

Oturma koleksiyonumuz, inovatif konfor, ergonomi, sıhhat, tasarım ve materyallerle karakterize edilmiş ve farklı çözümler sunarak müşterilerimizin birçok ihtiyacına rahat bir cevaptır.

Birinci sınıf ürün tasarımları için kalite ve işlevselliğin ilk adım olduğu noktada estetik, güzellik, direnç ve kullanımın çok yönlülüğü, oturma koleksiyonumuzu en iyi tanımlayan sıfatlardır.

Her ürün ailesi, işimizin kurumsal kimliğine katkıda bulunan kişisel iç mekan konseptlerin gösterilmesini sağlar. Ürünlerimiz, özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Büyük ölçekli siparişlerde bile, özel çözümleri hızlı ve verimli bir şekilde geliştirip uygulayabiliyoruz. Müşterilerimizin gereksinimleri ve istekleri, aslında, yeni ürünler geliştirmek için sürekli olarak değerli bir fikir kaynağıdır.

David Fox, Christophe Pillet, Bartoli Design, Esat Fişek, Çiftlik Tasarımı ve Bona Tasarım gibi Türk ve yabancı tasarımcılarla pazar ve marka bilinirliğimizi artırdığımız için deberenn olarak rakiplerimiz arasında lider konumuna gelmiş durumdayız. Bu deneyimli serbest mimarlar, tüm iç tasarımlarımızın ardındaki bir araştırma ve tasarım grubu olan studio deberenn’in bir parçası haline geldi. Farklı renk ve kumaş malzemelerini kullanarak iç mimarlarımız pazarın ihtiyaçlarını anlayabiliyor, yeni koleksiyonlar oluşturabiliyor ve sadece ofisleri değil, her türlü sözleşme projelerini de hedeflememize de yardımcı oluyorlar.

Bu yeni tasarımlar ne düşündüğümüzün sonucu olarak ortaya çıkmıştır.
İyi bir tasarım, malzeme, fonksiyon, estetik, maliyet ve esnekliğin sentezine dayanır. Deneyimli bir üretim ekibi, yeteneklerini sergileyerek ve şirket kültürümüze kalite katarak bu tasarımları gerçeğe dönüştürüyor.

En yeni felsefemiz, daima “sürekli evrimle güzel çözümler üretiyoruz” diye açıklıyor. Bu vizyon, her zaman ulaşılabilir olan tasarımları takip ederek maliyetleri uygun tutabilen ama kaliteyi ve tasarım yönünü asla göz ardı etmeyen en son koleksiyonumuzu tanımlar.

Bir cevap yazın